Začínám psát blog!

Ahoj, tohle je první příspěvek na mém blogu. Proto bych ho rád pojal spíš jako shrnutí pár myšlenek, které se mi poslední dobou honí hlavou. Také bych předem chtěl upozornit, že blog bude velmi nepravidelně aktualizovaný, protože překvapivě psaní příspěvků trvá celkem dlouho a i když se snažím si na focení najít co nejvíc času jde, raději jdu ven fotit, než sedět u klávesnice a datlovat.

Na mém blogu se budou objevovat mé fotografické zážitky, rád bych blog použil i ke sdílení zajímavých nápadů nebo postřehů, stejně tak jako k napsání několika málo návodů a tipů, ke kterým jsem postupem času došel. Jsou to zkušenosti spíš neprofesionální, ale jsou to věci, které bych před pár lety rád někde našel, abych na ně nemusel přicházet sám. Proto doufám, že se možná budou hodit i někomu jinému.

Další věcí je samotné focení. Hledám všechny, kteří by měli zájem o pár fotek, s budováním nové stránky jsem zjistil, jak žalostně málo fotek mám, a hlavně raději budu za nové fotky, než vytahovat fotky z archivu. Proto jestli vás moje práce zaujala, zkuste mi napsat na FB, přes formulář zde, nebo na e-mail matej.groman@seznam.cz a nějak se dohodneme. Budu rád, pokud mi dovolíte použít následně fotky zde, na webu nebo na jiných sociálních sítích.

Tím bych asi tenhle článek uzavřel. Doufám, že všechno vyjde jak má a třeba se díky tomu zase posunu o kousek dál.

Focení zdar!


Napište mi, pokud máte zájem o focení!

[contact-form to=“matej.groman@seznam.cz“ subject=“Mám zájem o focení!“][contact-field label=“Jméno“ type=“name“ required=“1″][contact-field label=“Emailová adresa“ type=“email“ required=“1″][contact-field label=“Zpráva“ type=“textarea“][/contact-form]

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *