Rút

Takové normální focení

Přes Facebook jsme se s Rút domluvili na čase a na místě focení, tentokrát to byl Litvínov, kousek od města, kde bydlím. Také jsme probrali co bychom si představovali za fotky a kam bychom mohli jít. Focení trvalo zhruba 3 hodiny a vzniklo spoustu zajímavých fotek.

Nejprve jsme zamířili do knihovny, vyzkoušeli několik nápadů a při focení přicházeli na další. Během focení převládala přátelská atmosféra, domlouvali jsme se jak bychom si fotku představovali a jak popřípadě fotky vylepšit. Celé vedení knihovny nám vyšlo vstříct a tak jsme mohli v klidu zkoušet různé pózy a kompozice. Protože venku bylo hezké počasí, po půl hodině jsme zamířili z knihovny ven.

Rozhodli jsme se, že projdeme centrum Litvínova a uvidíme, co nás cestou napadne. Při hledání míst jsme si povídali o všem možném, občas se zastavili a krom portrétů fotili i momentky. Opět jsem byl otevřený nápadům od modelky, přeci jenom hlavně pro ni jsou fotky určeny. Na druhou stranu jsem se snažil korigovat třeba držení těla, směr pohledu a další drobnosti, které by potom působily špatně. Vzniklo tak spoustu povedených fotek. Celé focení velice rychle uteklo a oba jsme si ho užili. (celá galerie níž)